ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: no
ne: हैन

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Translate
ne: अनुवाद

en: alert
ne: सचेत

en: language
ne: भाषा
