ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: yes
nl: ja

en: Save
nl: Opslaan

en: no
nl: nee

en: Domain
nl: Domein

en: Note
nl: Notitie

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: description
nl: beschrijving

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Formats
nl: Formaten

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Translate
nl: Vertalen

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
nl: %name: de waarde mag niet langer zijn dan %max karakters.

en: translate
nl: vertalen

en: alert
nl: alarm

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.

en: language
nl: taal
