ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: yes
ro: da

en: Save
ro: Salvare

en: no
ro: nu

en: Domain
ro: Domeniu

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: Formats
ro: Formate

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Translate
ro: Traducere

en: alert
ro: alertă

en: The maximum length of the field in characters.
ro: Lungimea maximă a câmpului în caractere.

en: language
ro: limba
