ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: yes
ru: да

en: Save
ru: Сохранить

en: no
ru: нет

en: Domain
ru: Домен

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: description
ru: описание

en: Metadata
ru: Метаданные

en: Formats
ru: Форматы

en: Language Management
ru: Управление языками

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Translate
ru: Переводы

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
ru: %name: значение не может превышать %max символов.

en: translate
ru: перевести

en: alert
ru: предупреждение

en: The maximum length of the field in characters.
ru: Максимальная длина поля в символах.

en: language
ru: язык

en: Translation Management
ru: Управление переводами
