ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: Save
sk: Uložiť

en: no
sk: nie

en: Domain
sk: Doména

en: Note
sk: Poznámka

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Formats
sk: Formáty

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Translate
sk: Preložiť

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
sk: %name: meno nemôže byť dlhšie ako %max znakov.

en: alert
sk: upozornenie

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: language
sk: jazyk

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
