ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Save
sr: Сачувај

en: no
sr: не

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: alert
sr: Опрезност
