ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: yes
th: ตกลง

en: Save
th: บันทึก

en: no
th: ไม่

en: Domain
th: โดเมน

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: alert
th: ตื่นตัว

en: language
th: ภาษา
