ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: yes
tr: evet

en: Save
tr: Kaydet

en: no
tr: hayır

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: Formats
tr: Biçimler

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Translate
tr: Çevir

en: translate
tr: çeviri

en: alert
tr: uyarı

en: The maximum length of the field in characters.
tr: Alanın karakter olarak azami uzunluğu.

en: language
tr: dil
