ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: yes
ur: جی ہاں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: alert
ur: خبردار
