iTweak Login (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Create a new user account.
ar: أنشئ حساب مستخدم جديد.

en: Request new password via e-mail.
ar: طلب كلمة مرور جديدة عن طريق البريد الإلكتروني.

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Sorry, unrecognized username or password.
ar: عذرًا. لم يتم التعرف على اسم المستخدم أو كلمة السر.

en: Login attempt failed for %user.
ar: لقد فشلت محاولة دخول %user.

en: Examples
ar: أمثلة
