iTweak Login (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Create a new user account.
az: Yeni istifadəçi hesabı yaradın.

en: Request new password via e-mail.
az: Email vasitəsilə yeni şifrəni sifariş et

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Login attempt failed for %user.
az: %user üçün giriş cəhdi uğursuz oldu.
