iTweak Login (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Create a new user account.
be: Стварыць новы рахунак карыстальніка.

en: Request new password via e-mail.
be: Запытаць новы пароль на e-mail.

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Login attempt failed for %user.
be: Памылка ўваходу ў сістэму для %user.
