iTweak Login (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Create a new user account.
cs: Vytvořit nový uživatelský účet.

en: Request new password via e-mail.
cs: Požádat o nové heslo prostřednictvím e-mailu.

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Login attempt failed for %user.
cs: Neúspěšný pokus o přihlášení %user.

en: Examples
cs: Příklady

en: Allow users to login using their e-mail address
cs: Umožňuje uživatelům přihlášení pomocí jejich e-mailové adresy
