iTweak Login (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
cy: Creu cyfrif defnyddiwr newydd.

en: Request new password via e-mail.
cy: Gofyn am gyfrinair newydd drwy e-bost

en: Request new password
cy: Gofyn am gyfrinair newydd

en: Create new account
cy: Creu cyfrif newydd

en: Login attempt failed for %user.
cy: Ymgais mewngofnodi wedi methu i %user.
