iTweak Login (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
dz: ལག་ལེན་པའི་  རྩིས་ཐོ་གསརཔ་ཅིག་  གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Request new password via e-mail.
dz: གློག་འཕྲིན་ལས་  བརྒྱུད་དེ་  ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Request new password
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Login attempt failed for %user.
dz: %user་གི་དོན་ལུ་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  དཔའ་བཆམ་མི་དེ་  འཐུས་ཤོར་བྱུང་ནུག
