iTweak Login (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Create a new user account.
el: Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό χρήστη.

en: Request new password via e-mail.
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου μέσω e-mail.

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Login attempt failed for %user.
el: Απέτυχε η απόπειρα εισόδου για το λογαριασμό %user.

en: Examples
el: Παραδείγματα
