iTweak Login (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
eo: Kreu novan uzantan konton.

en: Request new password via e-mail.
eo: Petu novan pasvorton retpoŝte.

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Login attempt failed for %user.
eo: Ensaluta provo malsukcesis por %user.

en: Examples
eo: Ekzemploj
