iTweak Login (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Create a new user account.
eu: Sortu erabiltzaile kontu berria

en: Request new password via e-mail.
eu: Eskatu pasahitz berria e-posta bidez.

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Login attempt failed for %user.
eu: Konexio-saioak huts egin du %user erabiltzailearentzako.

en: Examples
eu: Adibideak
