iTweak Login (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Create a new user account.
fi: Luo uusi käyttäjätili.

en: Request new password via e-mail.
fi: Pyydä uutta salasanaa sähköpostitse.

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Login attempt failed for %user.
fi: Käyttäjän %user kirjautumisyritys epäonnistui.

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Allow users to login using their e-mail address
fi: Salli käyttäjien kirjautuminen sähköpostiosoitteella.
