iTweak Login (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
is: Stovna eina nýggja brúkarakontu

en: Request new password via e-mail.
is: Bið um at fáa nýtt loyniorð sent í telduposti

en: Request new password
is: Bið um nýtt loyniorð

en: Create new account
is: Stovna nýggja kontu

en: Login attempt failed for %user.
is: Innriting miseydnaðist hjá brúkara %user.
