iTweak Login (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Create a new user account.
hu: Új felhasználó létrehozása.

en: Request new password via e-mail.
hu: Új jelszó igénylése e-mailben.

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Sorry, unrecognized username or password.
hu: Ismeretlen felhasználó vagy hibás jelszó.

en: Login attempt failed for %user.
hu: %user bejelentkezése sikertelen.

en: Examples
hu: Példák

en: Site Tweaks
hu: Webhely trükkök

en: Reset Password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Registration settings
hu: Regisztrációs beállítások

en: Allow users to login using their e-mail address
hu: A felhasználók a bejelentkezéshez használhatják az e-mail címüket
