iTweak Login (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Create a new user account.
hy: Ստեղծել նոր օգտագործողի հաշիվ

en: Request new password via e-mail.
hy: Նոր գաղտնաբառ պատվիրել էլ-փոստով։

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ
