iTweak Login (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Create a new user account.
ja: ユーザーアカウントの作成

en: Request new password via e-mail.
ja: パスワード再発行のメールをリクエスト

en: Request new password
ja: パスワードの再発行

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: Sorry, unrecognized username or password.
ja: 申し訳ありませんが、不明なユーザー名、パスワードです。

en: Login attempt failed for %user.
ja: %user さんがログインに失敗しました。

en: Examples
ja: 例

en: Allow users to login using their e-mail address
ja: E-mailアドレスでのログインを許可
