iTweak Login (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Create a new user account.
jv: Gawé akun panganggo anyar.

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Login attempt failed for %user.
jv: Kegagalan login kanggo %user.

en: Examples
jv: Contoné
