iTweak Login (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Create a new user account.
ka: ახალი მომხმარებლის შექმნა.

en: Request new password via e-mail.
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა ელ. ფოსტით.

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: Login attempt failed for %user.
ka: %user-ის სისტემაში შესვლა ვერ მოხერხდა.
