iTweak Login (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Request new password via e-mail.
kk: Электронды пошта арқылы жаңа кілт сөз сұрау

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Login attempt failed for %user.
kk: %user қолданушы үшін жүйеге кіру сәтсіз аяқталды.
