iTweak Login (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Create a new user account.
ku: هەژمارێکی نوێ درووست بکە.

en: Request new password via e-mail.
ku: بە ئیمێل داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە.

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Login attempt failed for %user.
ku: چونە ژورەوە سەرکەتوو نەبوو بۆ بەکارهێنەری %user.
