iTweak Login (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Create a new user account.
lt: Sukurti naują paskyrą.

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Create new account
lt: Registracija

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: Examples
lt: Pavyzdžiai
