iTweak Login (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Create a new user account.
lv: Izveidot jaunu lietotāja kontu.

en: Request new password via e-mail.
lv: Pieprasīt jaunu paroli e-pastā

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.

en: Examples
lv: Piemēri
