iTweak Login (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Create a new user account.
my: Account အသစ်တစ်ခုပြုလုပ်ရန်

en: Request new password via e-mail.
my: စကားဝှက်အသစ်ကို အီးမေးလ်မှ တောင်းရန်

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: Examples
my: ဥပမာများ
