iTweak Login (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
oc: Crear un novèl compte d'utilizaire.

en: Request new password via e-mail.
oc: Demandar un senhal novèl per corrièr electronic.

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Login attempt failed for %user.
oc: Fracàs de connexion per %user.

en: Examples
oc: Exemples
