iTweak Login (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Create a new user account.
pt: Criar uma nova conta de utilizador.

en: Request new password via e-mail.
pt: Pedir uma nova senha por email.

en: Request new password
pt: Pedir nova senha

en: Create new account
pt: Criar uma nova conta

en: Sorry, unrecognized username or password.
pt: Desculpe, nome de utilizador ou palavra-passe não reconhecidos.

en: Login attempt failed for %user.
pt: O início da sessão falhou para %user.

en: Examples
pt: Exemplos

en: Registration settings
pt: Definições da inscrição

en: Allow users to login using their e-mail address
pt: Permitir utilizadores entrarem utilizando o seu email
