iTweak Login (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Create a new user account.
ro: Creează un cont nou de utilizator.

en: Request new password via e-mail.
ro: Solicitaţi o parolă nouă prin e-mail.

en: Request new password
ro: Solicitați parolă nouă

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Sorry, unrecognized username or password.
ro: Ne pare rău, numele de utilzator sau parola nu sunt corecte.

en: Login attempt failed for %user.
ro: Încercare eșuată de autentificare pentru %user.

en: Examples
ro: Exemple
