iTweak Login (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Create a new user account.
sl: Ustvari nov uporabniški račun

en: Request new password via e-mail.
sl: Zahtevaj novo geslo preko e-pošte.

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Login attempt failed for %user.
sl: Neuspešen poizkus prijave za uporabnika %user.
