iTweak Login (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Create a new user account.
tr: Yeni bir kullanıcı hesabı oluştur.

en: Request new password via e-mail.
tr: E-posta üzerinden yeni parola iste.

en: Request new password
tr: Yeni parola iste

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur

en: Sorry, unrecognized username or password.
tr: Özür dileriz, tanınmayan kullanıcı adı veya parola.

en: Login attempt failed for %user.
tr: %user için giriş denemesi başarısız.

en: Examples
tr: Örnekler

en: User Login settings
tr: Kullanıcı Girişi ayarları
