iTweak Login (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Create a new user account.
uk: Створити новий обліковий запис користувача.

en: Request new password via e-mail.
uk: Отримати новий пароль електронною поштою.

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Sorry, unrecognized username or password.
uk: Вибачте, ім'я користувача або пароль нерозпізнані.

en: Login attempt failed for %user.
uk: Невдала спроба входу для користувача %user.

en: Examples
uk: Приклади

en: Reset Password
uk: Скинути пароль

en: Allow users to login using their e-mail address
uk: Дозволити користувачам вхід за допомогою адреси електронної пошти
