iTweak Login (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Request new password via e-mail.
et: Soovin uut parooli e-posti vahendusel.

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Create new account
et: Registreeru

en: Sorry, unrecognized username or password.
et: Vabandust, tundmatu kasutajanimi või parool.

en: Login attempt failed for %user.
et: Kasutaja %user sisenemine nurjus.

en: Examples
et: Näited

en: Reset Password
et: Küsi uus parool
