iTweak Login (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Create a new user account.
he: יצירת חשבון משתמש חדש

en: Request new password via e-mail.
he: בקש סיסמה חדשה בדואר אלקטרוני.

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.
