iTweak Login (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Create a new user account.
id: Buat akun pengguna baru.

en: Request new password via e-mail.
id: Minta sandi baru lewat email.

en: Request new password
id: Lupa sandi

en: Create new account
id: Buat akun baru

en: Sorry, unrecognized username or password.
id: Maaf, nama atau sandi anda belum terdaftar

en: Login attempt failed for %user.
id: Usaha login gagal untuk %user.

en: Examples
id: Contoh

en: Allow users to login using their e-mail address
id: membolehkan pengguna untuk login menggunakan alamat email mereka
