iTweak Login (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Create a new user account.
mg: Mamorona mpikambana vaovao

en: Request new password via e-mail.
mg: Fangatahana teny miafina vaovao avy amin'ny mailaka

en: Request new password
mg: Fangatahana teny miafina vaovao

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao
