iTweak Login (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Create a new user account.
pl: Tworzy nowe konto użytkownika.

en: Request new password via e-mail.
pl: Prośba o przesłanie nowego hasła e-mailem.

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Sorry, unrecognized username or password.
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło

en: Login attempt failed for %user.
pl: Próba zalogowania się użytkownika %user nie powiodła się.

en: Examples
pl: Przykłady

en: Registration settings
pl: Ustawienia rejestracji

en: Allow users to login using their e-mail address
pl: Zezwalaj użytkownikom na logowanie przy użyciu adresu e-mail
