iTweak Login (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Create a new user account.
sv: Skapa ett nytt användarkonto

en: Request new password via e-mail.
sv: Begär nytt lösenord via e-post.

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Sorry, unrecognized username or password.
sv: Beklagar, okänt användarnamn eller lösenord.

en: Login attempt failed for %user.
sv: Inloggning misslyckades för %user.

en: Examples
sv: Exempel

en: Registration settings
sv: Inställningar för registrering

en: Allow users to login using their e-mail address
sv: Tillåt användare att logga in med sin e-postadress
