iTweak Login (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Request new password via e-mail.
th: ขอรหัสผ่านใหม่ผ่านอีเมล

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Login attempt failed for %user.
th: %user ล็อกอินไม่สำเร็จ

en: Examples
th: ตัวอย่าง
