Iubenda Integration (7.x-2.2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Message
oc: Messatge

en: Text
oc: Tèxte

en: Block
oc: Blòt

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Other
oc: Autre

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Banner
oc: Bandièra

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: White
oc: Blanc

en: Style
oc: Estil

en: No style
oc: Pas cap d'estil

en: Form
oc: Formulari

en: Debug
oc: Depuracion

en: Black
oc: Negre

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
