Iubenda Integration (7.x-2.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: info
pa: ਜਾਣਕਾਰੀ
