Iubenda Integration (7.x-2.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: error
th: ผิดพลาด

en: Message
th: ข้อความ

en: Text
th: ข้อความ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: info
th: เพื่อทราบ

en: Black
th: สีดำ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Privacy Policy
th: นโยบายความเป็นส่วนตัว
