Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Development
ar: التطوير

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: error
ar: خطأ

en: Top
ar: الأعلى

en: Format
ar: التنسيق

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Text
ar: نص

en: Theme
ar: حلة

en: Block
ar: الصندوق

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Logo
ar: الشعار

en: Footer
ar: التذييل

en: Other
ar: آخر

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Position
ar: الوضع

en: Font size
ar: حجم الخط

en: Buttons
ar: الأزرار

en: White
ar: أبيض

en: Style
ar: نمط

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: Form
ar: النموذج

en: Debug
ar: تنقيح

en: info
ar: معلومات

en: Black
ar: أسود

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء
