Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: error
bn: ত্রুটি

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Block
bn: ব্লক

en: Logo
bn: লোগো

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: info
bn: তথ্য
