Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: error
cs: chyba

en: Top
cs: Nahoru

en: Format
cs: Formát

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Block
cs: Blok

en: Bottom
cs: Dole

en: Footer
cs: Patička

en: Other
cs: Jiné

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Position
cs: Pozice

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: White
cs: Bílá

en: Style
cs: Styl

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Form
cs: Formulář

en: Debug
cs: Ladění

en: Black
cs: Černý

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Debugging
cs: Ladění

en: At least @a
cs: Alespoň @a
