Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to hi translation catalogue (33 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Development
hi: उद्विकास

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: error
hi: त्रुटि

en: Top
hi: ऊपर

en: Format
hi: प्रारूप

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Text
hi: लेख

en: Theme
hi: थीम

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Bottom
hi: तल

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Footer
hi: पादलेख

en: Colors
hi: रंग

en: Other
hi: अन्य

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Position
hi: स्थान

en: Buttons
hi: बटन

en: Style
hi: अंदाज

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: Debug
hi: डिबग

en: info
hi: जानकारी

en: Black
hi: काला

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Debugging
hi: दोषमार्जन

en: Privacy Policy
hi: गोपनीयता नीति

en: At least @a
hi: कम से कम @a

en: @e: At least @a
hi: @e: कम से कम @a
